Ogłoszenia parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą

1. W ten weekend 10-11.02, z racji Światowego Dnia Chorego, po Mszach św. w j. polskim będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy. Również w niedzielę 11.02 spotkanie formacyjne dla ministrantów o godz. 3:00 PM w kościele.

2. W poniedziałek 12.02 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo za dusze w czyśćcu cierpiące o godz. 7:00 PM.

3. We wtorek 13.02 spotkanie formacyjne dla ministrantów o godz. 5:30 PM w kościele (jest to dodatkowe spotkanie dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w niedzielnym spotkaniu).

4. W środę 14.02 przypada Środa Popielcowa. Msza św. w j. polskim będzie o godz. 7:30 PM. Tym dniem rozpoczynamy w kościele 40 dniowe przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: nabożeństwa gorzkich żali w poniedziałki o godz. 7:00 PM oraz nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 8:00 PM.

5. W wielkim poście, podobnie, jak w poprzednich latach zapraszamy na „Fish Fry”, przygotowane przez Rycerzy Kolumba. Odbędą się onw następujące piątki: 2/16, 3/1, 3/15. Zapraszamy.

6. Polska Szkoła św. Małgorzaty Marii zaprasza na brunch jubileuszowy z okazji 20-lecia istnienia szkoły. Brunch odbędzie się 3.03.2024 Allegra Banquets w Schiller Park, IL. Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły. Więcej informacji na plakacie, w biurze parafialnym biuletynie i na stronie internetowej parafii.

7. Zapraszamy do udziału w Shamrock Shave, który planowany jest na 9.03.2024. Poszukujemy chętnych (mężczyźni, kobiety, młodzież), którzy zdecydują się ogolić swoją głowę i w ten sposób wesprzeć grupę św. Wincentego a Paulo, działającą przy naszej parafii. Wspomniana grupa zbiera środki finansowe na pomoc ubogim, potrzebującym w naszej wspólnocie i okolicy. Poszukujemy również osób i lokalnych firm, które chciałaby pomóc w sponsorowaniu tego wydarzenia. Więcej szczegółów w biurze parafialnym, biuletynie i na stronie intetnetowej parafii.

8. Planowana jest pielgrzymka do sanktuariów maryjnych w Hiszpanii i Portugalii w dniach 29.04-9.05.2024. Więcej informacji w biurze parafialnym i na stronie internetowej parafii.

9. Zachęcamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu (godziny adoracji znajdują się w biuletynie i na stronie internetowej parafii).

10. Zachęcamy do duchowej adopcji dzieci w naszej misji w Ugandzie – Franciscan Adoption Project.

11. Wszystkim parafianom i gościom naszej parafii życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.