Ojcowie franciszkanie i Grupa Adoracyjna działająca przy naszej parafii zapraszają polską wspólnotę do uczestnictwa w 24-godzinnej adoracji w każdą środę, a także na adorację w każdy 1. piątek miesiąca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu jest bezcennym darem od Boga dla nas wierzących. Czasspędzony na rozmowie z Jezusem Eucharystycznym umacnia wiarę i daje siłę na codzienne zmaganie się z naszym coraz trudniejszym i wymagającym życiem.

Postarajmy się zaleźć jedną godzinę w tygodniu, może być rano, po południu, wieczorem lub w nocy, aby przyjść do kościoła i pochylić się nad naszym życiem w modlitwie przed Bogiem.

                           

Szczegóły dotyczące wspomnianych adoracji:

Poniedziałkowa adoracja

8:00 pm – 9:00 pm (chyba że ogłoszone inaczej)

Całodzienna Adoracja w każdą środę

Zaczyna się o godz. 9:00 am i trwa do czwartku, następnego dnia do godz. 6:30 am (chyba że ogłoszone inaczej). Z racji bezpieczeństwa, drzwi kościoła zostają zamknięte w godz. 11:00pm– 5:00 am. W tym czasie osoby, które chciałyby przyjść na adorację, muszą zapisać się na listę.

*Chętnych do zapisania się na adorację (czas: 1h) prosimy o kontakt z: Dee Gard pod numerem tel. 847-769-5091 lub e-mail: dmgard10@gmail.com albo z Basią Strzemecką pod numerem tel. 773-816-6369 lub e-mail: strzemecki@att.net (w j. polskim).

Pytania prosimy kierować do o. Daniela na adres: frdaniel@saintmargaretmary.org